Ã–VRIGT / Mattor / Kuba 7281011

nr 728 1011

Kuba

Surahanimönster, 104x139

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, mindre lagningar, en kortsida saknar några knutrader

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 november 2011
kl 19:12:26

21/11 09:13:22 1      Vinnande bud

  • Tema